مشاوره و سفارش

عرق رازیانه

خواص بسیاری بخصوص برای خانم ها دارد. عرق رازیانه که از گیاه دارویی با همین نام تهیه میشود ، هورمونهای زنان را منظم کرده و کلا برای تمام خانم ها مفید است. یکی از خواص عرق رازیانه درمان بیماریهای روحی و افسردگی زنان است. برای رفع چین و چروک پوست نیز میتوانید از عرق رازیانه استفاده کنید.دارای طبع گرم و خشک میباشد. گیاه رازیانه به ضد بلغم و صفرا معروف است. مقدار مصرف روزانه عرق رازیانه،بطور متوسط حداکثر یک تا سه استکان میباشد و برای اینکه نتیجه درمان مشخص شود و گیاه خواص درمانی خود را به جای بگذارد،حد اکثر ۴۰ روز زمان نیاز دارد.

عرق کاسنی

طبیعت عرق کاسنی خنک بوده و میتواند گرمای کبد را کاهش دهد. این گیاه خود رو که در مناطق مختلف کشورمان میروید دارای خواص بسیاری برای بدن بوده و دوای درد بسیاری از بیماریها میباشد که البته باید زیر نظر پزشک یا متخصص طب سنتی مورد استفاده قرار بگیرد. از این فراورده گیاهی که توسط پزشکان ومتخصصان طب سنتی جهت درمان بیماریهای کبدی،دردهای مفاصل و … توصیه میشود.

عرق شاتره

بعنوان مکمل مصرفی عرق کاسنی نیز محسوب میشود.بیشتر کاربرد را برای درمان کبد دارد. مهمترین اثرات گزارش شده شاتره عبارت است از انتی کلی نرژیک ، انتی هیستامین ، ضد ورم ، ضد آریتمی ، ضدعفونی کننده ، ضد اسپاسم ، تقویت کننده قوای جنسی ، کاهش تپش قلب ، معرق ، مسهل ، ادرار اور ، تهوع اور ، بالابرنده فشار خون ، پائین اورنده پرفشاری خون ، ارام بخش ، مقوی معده ، بی حس کننده ، صفرا اور و کاهش دهنده ی صفرا.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
عرق کاسنیطبیعت عرق کاسنی خنک بوده و میتواند گرمای کبد را کاهش دهد. این گیاه خود رو که در مناطق مختلف کشورمان میروید دارای خواص بسیاری برای بدن بوده و دوای درد بسیاری از بیماریها میباشد که البته باید زیر نظر پزشک یا متخصص طب سنتی مورد استفاده قرار بگیرد.سفارشیموجودتماس بگیرید
عرق شاترهعنوان مکمل مصرفی عرق کاسنی نیز محسوب میشود.بیشتر کاربرد را برای درمان کبد دارد.سفارشیموجودتماس بگیرید
عرق رازیانهخواص بسیاری بخصوص برای خانم ها دارد. عرق رازیانه که از گیاه دارویی با همین نام تهیه میشود ، هورمونهای زنان را منظم کرده و کلا برای تمام خانم ها مفید است.سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

arsalandarven@gmail.com

درباره ما :

مجموعه داروین، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع عرق کاسنی،عرق شاتره،عرق رازیانه آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر فروش مجموعه داروین

محمدارسلان داروین